Arbatos akademija

Pagarba senovės papročiams ir ceremonijoms, didingi skoniai ir britiška-europietiška arbatos kultūros patirtis - tai mūsų veiklos esmė. 

Jau greitai pakviesime jus į Arbatos akademiją, kur semtis žinių ir patirties galės tiek profesionalai, tiek eiliniai arbatos mylėtojai.

KLASIKINIAI ARBATOS KURSAI

Neformalus, bet informatyvus būdas pažinti visą arbatų spektrą. Juodos, žalios, baltos, vulongai ir puerai - visi išauginti iš to paties augalo, Camellia sinensis. Ši pamoka yra būtina, jei norite susipažinti su gausiu, įvairiu ir sudėtingu arbatos pasauliu, perprasti arbatų rūšių skirtumus, išmokti atskirti kokybišką produktą ir paruošti gerą gėrimą. Pamokoje degustuosime geriausias atrinktas arbatas iš Kinijos, Taivano ir Indijos, taip pat bus daug įžvalgų apie kokybę, teisingą paruošimą, bei derinius su maistu.

ARBATOS MOKYMAI PROFESIONALAMS

Personalo mokymai – laiko ir investicijų reikalaujantis, tačiau verslo sėkmei absoliučiai būtinas elementas. Profesionaliai apmokytas personalas ruoš skanią arbatą, be to galės geriau parduoti, nes turės daugiau žinių apie produktą (arbatų rūšis, sudėtį, kokybę, kilmę, derinimą su maistu ir t.t.).

Mes susisteminome ir parengėme specialų kursą svetingumo sektoriaus darbuotojams. Be to nuolatos analizuojame rinkos tendencijas maisto ir gėrimų sektoriuje, nustatydami naujovių sritis ir augimo potencialą, todėl galime pasidalinti su jumis tiek karštųjų gėrimų gamybos tradiciniais metodais, tiek naujausiomis tendencijomis ir atradimais.