Mūsų partneriai ir draugai

"Viskas prasidėjo nuo arbatos, kuri buvo tokia puiki, kad jos paragavusi išėjau iš darbo ir įkūriau arbatos įmonę." Taip apie Pouchong arbatą ir apie savo verslo pradžią kalba Jennifer Wood, Canton Tea companijos įkūrėja ir vadovė.

2007 m. Jennifer įkūrė Canton Tea savo virtuvėje. Šiandien - tai viena pirmaujančių Jungtinės Karalystės aukščiausios kokybės rūšinių arbatų tiekėjų, puikiai žinoma HoReCa sektoriuje. Canton arbatos patiekiamos geriausiuose pasaulio viešbučiuose ir Michelin klasės restoranuose.

KUO IŠSKIRTINĖ CANTON ARBATA?

Tai paprasta, įmonės arbatos ekspertai dirba dėl vienintelio tikslo – kad pasiūlytų savo klientams tik geriausios arbatos. Dauguma Canton arbatų yra ne tik ekologiškos, kai kurios - biodinaminės, o kelios - iš apleistų arbatos ūkių, kuriuose augalai dabar auga laukiniai. Kitos - nuo senovinių arbatos krūmų, augančių Junano ir Vietnamo miškuose.

“Mūsų informacija apie kilmę yra skaidri. Dalijamės arbatų istorijomis. Lankomės pas augintojus ir mezgame ryšius. Mus mažiau domina sertifikavimas, o labiau - tikroji arbatos kokybė, kad būtų galima diegti naujoves, atrasti ir nustebinti.” Sako Jennifer. Be to, kompanija nuolatos ieško geresnių būdų, kaip supakuoti arbatas, kad būtų mažiau kenksminga aplinkai ir patogu naudoti. Šiam tikslui, įmonė aktyviai bendradarbiauja su mokslo ir technologijų įmonėmis, bei drąsiai eksperimentuoja.

1994 m. Los Andžele buvo įkurta gyvenimo būdo bendrovė FORLIFE, kurios koncepcija - suteiksime jūsų gyvenimui spalvų. Šis prekės ženklas gerai žinomas pasaulyje dėl ryškių spalvų asortimento, minimalistinio ir laiko išbandyto dizaino ir funkcionalumo. Būtent iš čia kilo ir pavadinimas FORLIFE: For your Life.

DIZAINERIS IR KOMPANIJOS ĮKŪRĖJAS MASA FUJII

Masa Fujii su keramika susipažino būdamas 21-erių. Po stažuotės Naroje (Japonija), jis atsidėjo keramikos dizainui ir 1994 m. Los Andžele įkūrė įmonę FORLIFE. Jis ir toliau kuria gaminius remdamasis savo filosofija: “Už paprasto gaminio - originali dizaino filosofija”.

Mažiausia gaminių detalė atspindi FORLIFE dizaino filosofiją, nes suderina estetiką ir našumą. "FORLIFE" gaminiai tinka kasdieniam naudojimui ir suteikia komforto jausmą. Paprasta ir laikui nepavaldi forma, meistriškas dizainas, patogumas ir ergonomika. Ryškios spalvos ir grynas skaidrumas, protingai parinktos medžiagos ir meistrų įgūdžiai.

RINKOJE NUO 1914

Olandų arbatos indų bendrovei Bredemeijer® jau daugiau nei šimtas metų. Per pastaruosius dešimtmečius ji tapo pasauliniu etaloniniu arbatos specialistų prekės ženklu, siūlančiu daugybę nerūdijančio plieno, ketaus, stiklo ir keramikos arbatos indų. Be to, įmonė gamina priedus, pavyzdžiui, smulkių akučių filtrus, arbatos dėžutes, virdulius ir puodelius, kurie papildo arbatos indų kolekciją.

Bredemeijer® laikomas pirmaujančiu prekės ženklu, gaminančiu dvigubų sienelių aukštos kokybės nerūdijančio plieno arbatinukus. Šiems aukštos kokybės gaminiams pagaminti reikia atsidavusio meistriškumo ir daugiau nei 100 gamybos etapų. Dvigubų sienelių konstrukcija išlaiko arbatą šiltą ir aromatingą mažiausiai valandą - tiek laiko paprastai vartojama arbata. Dėl gaminių dizaino, aukštos kokybės ir ilgaamžiškumo arbatos mėgėjai renkasi Bredemeijer® arbatinuką. Dažnai sakoma, kad "techninė įranga" yra tokia pat svarbi kaip ir "programinė įranga". Kuo geresnė arbatos paruošimo techninė įranga, tuo geresnė arbatos gėrimo patirtis. Štai kodėl gera arbata nusipelno Bredemeijer®.